FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czy moje zdjęcie nadaje się do druku?

Nadesłane do druku zdjęcia są każdorazowo oceniane od strony technicznej - w szczególności jeśli chodzi o rozdzielczość. Wprzypadku wątpliwości nasz dział graficzny skontaktuje się z Państwem przed drukiem. Nie oceniamy wartości merytorycznej zdjęć, ich kompozycji czy kolorystyki.

Czy możemy opracować fototapetę lub obraz na zamówienie?

Oczywiście istnieje możliwość wykonania projektu fototapety czy obrazu na płótnie wzgodnie z wytycznymi klienta. Możliwa jest także obróbka graficzna, korekta nadesłanych zdjęć, dokładanie elementów graficznych itp. W celu zamówienia indywidualnego projektu prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie.

Czy naklejanie fototapet jest trudne?

Naklejanie fototapet nie różni się specjalnie od naklejania innych rodzajów tapet. Podstawowa różnica polega na niepowtarzalności każdego z brytów (pasów). Genaralnie zalecamy skorzystanie z usług fachowców. Prosimy także o zapoznanie się z opisami technicznych oraz poradnikiem umieszczonym na naszej stronie. Proszę pamiętać, że nawet doświadczeni fachowcy nie zawsze mieli do czynienia z fototapetami drukowanymi na zamówienie.

Czym różnią się nasze naklejki od innych?

Naklejki przez nas oferowanie drukowane są na innowacyjnym materiale. Zastosowany klej nie pozostawia śladów po odklejeniu. Pozwala to na wielokrotne repozycjonowanie jak również na wymianę (na przykład dekoracji sklepowej) w bardzo krótkim czasie. Wspomniany materiał można stosować jako obrazki - grafiki klejone bezpośrednio na ścianach czy szybach, jak również jako fototapety.

Dalczego obrazy na płótnie mają ograniczony wymiar?
dlaczego na zdjęciach podglądowych pojawia się logo "Fotolia"

Na wszystkich podglądówkach pojawia się ze względów formalnych znak wodny "Fotolia" - serwisu udestępniającego bazę zdjęć. Oczywiście na Państwa pracach nie będzie on widoczny.

Jak znaleźć ciekawe zdjęcie za pomocą wyszukiwarki na naszej stronie?

Nasz serwis pozwala na wyszukiwanie motywów w jednej z największych baz tego typu. Wystarczy w polu "Znajdź foto" wpisać dowolną frazę (może być w j. angielskim). Tak więc jeśli wpiszemy na przykład "sunset" otrzymujemy ok. 130tys. wyników.

Jak kupować?