Opis produktów

FOTOTAPETA

Do druku używamy najwyższej jakości fototapet o gramaturze 295g/m kw. Powierzchnia drukowana powlekana jest PCV z bardzo delikatną strukturą. Fototapety, tak jak klasyczne tapety drukowane są w brytach (pasach) o szerokości 137cm (całkowita szerokość nośnika wraz z marginesami).

Należy pamiętać, że oferowana tapeta jest wydrukiem wielkoformatowym przeznaczonym do oglądania z pewnej odległości. Oferowane przez nas zdjęcia mają wysokie rozdzielczości wystarczające do większości zastosowań. W przypadku wątpliwości do Państwa dyspozycji pozostaje zespół doświadczonych grafików i projektantów służących pomocą techniczną. Połączenie naszej strony z serwisem Fotolia zapewnia praktycznie nieograniczoną ilość zdjęć i motywów. W przypadku zdjęć i grafik dostarczanych przez Państwa każdorazowo oceniana jest ich jakość od strony technicznej (głównie rozdzielczość). Nie oceniamy natomiast kolorystyki, walorów artystycznych itp. choć w przypadku wątpliwości nasz dział graficzny skontaktuje się z Państwem.


Fototapety drukowane są na zakładkę, a sposób ich montażu opisany jest w poradniku. Prosimy o zapoznanie się z opisem sposobu montażu przed rozpoczęciem pracy.

W procesie obróbki graficznej i druku dokładamy wszelkich starań, aby produkt finalny był jak najwyższej jakości. Ponieważ jednak są to produkty całkowicie indywidualne PROSIMY O STARANNE SPRAWDZENIE WSZYSTKICH BRYTÓW POD WZGLĘDEM ROZMIARÓW, KOLORYSTYKI ITP. - PRZED ROZPOCZĘCIEM MONTAŻU.


OBRAZ NA PŁÓTNIE – CANVAS

Obrazy drukowane są na materiale typu canvas – płótno lniane z domieszkami syntetycznymi. Wydruk naciągany jest na drewniane krosna w ten sposób, że jego zadrukowane brzegi stanowią jednocześnie ramę obrazu. Grubość całości to ok. 2-2,5cm. Dla lepszego efektu obrazy powlekane są laminatem imitującym werniks. Poprawia to kontrast i nasycenie kolorów, a także chroni przed zarysowaniem i innymi uszkodzeniami.

Maksymalny wymiar oferowanych obrazów to 140cm x 200cm. Standardowo oferujemy dowolne ramy w przedziale co 5cm.

Do wysyłki obrazy pakowane są ze szczególną starannością, jednak ze względu na charakter produktu zalecamy jego sprawdzenie przy kurierze podczas odbioru.


FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA - NAKLEJKA

Oferujemy naklejki drukowane na nowatorskim, unikalnym materiale – folii samoprzylepnej z klejem nie pozostawiającym śladów. Są one przeznaczone do zastosowań krótko i średniookresowych w wnętrzach. Nowatorska formuła kleju pozwala na wielokrotne repozycjonowanie na ścianie bez pozostawiania śladów. W ten sposób bez konieczności malowania, bądź renowacji ścian możemy zmienić wystrój pomieszczenia w ciągu zaledwie kilku minut. Dodatkowym atutem jest zdecydowanie łatwiejsze naklejanie w porównaniu do tradycyjnej folii, a w przypadku błędu bez problemu możemy całość odkleić i dokonać poprawek.

Wydruki tego rodzaju można stosować na wszelkich gładkich i płaskich powierzchniach takich jak ściany, tapety, płyty meblowe, szkło itp. Na specjalne życzenie folia ta może być zadrukowana w formie tapety (czyli w brytach z zakładkami). Jest to idealne rozwiązanie do ekspozycji krótkookresowych na przykład podczas wystaw, w centrach i galeriach handlowych– w sprawie zamówienia takiego produktu prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Jak kupować?